45 YILLIK TECRÜBEMİZLE PROFESYONEL HİZMETLER

Kalite Önceliğimizdir:

START Alüminyum ürüne hizmete değer katan teknolojik yenilikleri takip eden, kurum içi eğitim ve kalite anlayışını benimsemiş, uzman kadroya sahip, kaliteli hizmeti müşterilerine ekonomik bir şekilde ulaştırmayı amaç edinmiş müşteri memnuniyeti odaklı bir firmadır.

Rehau, Asaş, Inoutic, Pimapen ve Albert Genau gibi Sektörün öncü Markalarıyla, Siz değerli müşterilerimize Teknik ve Mimari kadromuzla Cephe Sistemleri, Alüminyum Kompozit Panel Sistemleri, Cam Balkon ve Camlı Sürme Sistemleri, Ofis Bölme Sistemleri, Alüminyum Korkuluk Sistemleri, Camlı Korkuluk Sistemleri, Panjur Ve Kepenk Sistemleri, Pvc Kapı Pencere Sistemleri, Kış Bahçesi, Pergole (Açılır Tavan) ve Özel Uygulamalar ile hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre oluşturma çabasında olan firmamız; cephe giydirme alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar elde etmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

VİZYONUMUZ

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız, tasarımları gerçeklerle buluşturan, noktasal ve detay çözümleriye güvenli ve yenilikçi mekanlar üretmektir.

HEDEFLERİMİZ

☛ Özel olarak seçilmiş ürün yelpazesiyle tüketicisini kaliteli ve erişilebilir fiyatlar ile buluşturmak.

☛ Sektöründe, dünyada bilinen evrensel bir marka olmak, geçmişten gelen güçlü markasını pekiştirmek. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

☛ Sağlıklı, hijyenik ve çevreye duyarlı ürünleri ile global standartlar seviyesinde üretim gerçekleştirmek.

☛ Gelişim ve büyümeyi sürdürülebilir kılmak.

☛ Uzun süreli ve düzenli Sosyal Sorumluluk projeleri gerçekleştirmek, sosyal sorumluluk bilincini tüm çalışanları ile paylaşmak.

☛ Çalışanlarını ve iş ortaklarını modern iş dünyasındaki değişimler ve yenilikler hakkında bilgilendirmek, gerekli eğitim imkanlarını sağlamak.

☛ İnşaat sektöründe satış ve satış sonrası hizmet konularında standartları belirleyen marka olmak.